Orlen Cinergia

program

wydarzenia specjalne

25.11.   19:00

DEKALOG NON STOP

Wprowadzenie: Ksiądz Andrzej Luter

miejsce :Kościół Jezuitów przy ul. Sienkiewicza 

26.11.   14:00

KINO WEDŁUG KATARZYNY GRONIEC 

miejsce: Klub Festiwalowy „Lokal”

26.11.   17:30

KOMIKS W POLSKIM KINIE – CZY I GDZIE JEST DLA NIEGO MIEJSCE?

Goście: Szymon Holcman [Kultura Gniewu], Wojtek Wawszczyk, Rafał Skarżycki, Michał Śledziński, Wojciech Stuchlik.Katarzyna Tośta.

Prowadzenie: Marcin Kamiński

miejsce: Helios Sukcesja

27.11.   15:00

KINO WEDŁUG SIÓSTR WROŃSKICH  

miejsce: Klub Festiwalowy „Lokal”

28.11.   17:00

KOGO JEDNOCZĄ „ZJEDNOCZONE STANY MIŁOŚCI”? AUTORSKIE KINO JUTRA

Goście: Tomasz Wasilewski, reżyser i scenarzysta, laureat Srebrnego Niedźwiedzia na MFF w Berlinie za scenariusz do filmu  „Zjednoczone Stany Miłości”

Prowadzenie: Anna Serdiukow

miejsce: Helios Sukcesja

28.11.   18:00

WARSZTATY  ''MARCO BELLOCCHIO FARE CINEMA''

Prowadzenie: Diana Dąbrowska

miejsce: Kino Charlie

28.11.   19:00

KSIĄŻKA „WAJDA. KRONIKA WYPADKÓW FILMOWYCH”

Spotkanie z Bartoszem Michalakiem 

miejsce: Klub Festiwalowy „Lokal”

29.11.   16:00

CO NAM ZOSTAŁO PO SPRAWIEDLIWYCH? WSPÓŁCZESNE KINO WOBEC PAMIĘCI

Goście: Jakub Majmurek, Piotr Zaremba, Katarzyna Mąka-Malatyńska

Prowadzenie: Mikołaj Mirowski

miejsce: Centrum Dialogu im. Marka Edelmana

29.11.   17:30

EROICY MŁODEGO KINA. 

Spotkanie z Jerzym Kapuścińskim ze Studia Munka.

miejsce: Helios Sukcesja

29.11.   18:30

KOBIETY (KINA) ANDRZEJA WAJDY

Prowadzenie: Magda Miśka Jackowska

Goście:Bożena Dykiel, Emilia Krakowska, Maja Komorowska

miejsce: Narodowe Centrum Kultury Filmowej

29.11.   21:00

SPOTKANIE Z MATTEO BERNARDINIM 

Prowadzenie: Diana Dąbrowska

miejsce: Klub Festiwalowy „Lokal”

30.11.   17:30

KINO RUMUŃSKIE W POLSKIM KRAJOBRAZIE

Goście: Cosmina Stratan, Marcin Koszałka, Iza Igel

Prowadzenie: Diana Dąbrowska

miejsce: Helios Sukcesja

30.11.   19:00

WIERZYĆ W... KINO. ROZMOWY O KONDYCJI  WSPÓŁCZESNEGO WIDZA.

Spotkanie z księdzem Andrzejem Lutrem i Andrzejem Saramonoiwczem 

miejsce: Klub Festiwalowy „Lokal”

01.12.   12:00

WARSZTATY Z JOANNA FABICKĄ

ZAJĘCIA INSPIROWANE KSIĄŻKĄ „RUTKA”

miejsce: Klub Festiwalowy „Lokal”

01.12.   19:00

KSIĄŻKA „DZIEWCZYNA MISIA” 

Spotkanie z Krystyną Podleską i Klaudią Iwanicką 

miejsce: Klub Festiwalowy „Lokal”

02.12.   14:00

MASTERCLASS Z JERZYM SKOLIMOWSKIM 

Prowadzenie: Michał Chaciński

miejsce: Szkoła Filmowa w Łodzi

02.12.   19:00

KSIĄŻKA „WANDA JAKUBOWSKA. OD NOWA” 

Spotkanie z Moniką Talarczyk-Gubałą

miejsce: Klub Festiwalowy „Lokal”

MUZYCZNIE NA FESTIWALU

26.11.   19:00

KONKURS POLSKIEJ PIOSENKI FILMOWEJ KAMERTON

miejsce: Teatr Nowy

27.11.   18:00

„BRZDĄC” W REŻYSERII CHARLIEGO CHAPLINA Z MUZYKĄ NA ŻYWO

miejsce: Radio Łódź

27.11.   20:30

KONCERT „BALLADY I ROMANSE”

miejsce: Klub Festiwalowy „Lokal”

25.11.-02.12.

WIECZORNE JAM SESSION - każdego wieczoru

miejsce: Klub Festiwalowy „Lokal”

 

Sponsor tytularny

Organizatorzy

 


  

 

 

Copyright © 2012 Agencja Wydarzeń Artystycznych Pro Cinema - Kino Charlie. Wszystkie prawa zastrzeżone.